Linkler | İletişim
«« Önceki Sayfa

DERNEK DUYURULARI

3.3.2016
VI. Uluslararasi Canik Sempozyumu

Degerli meslektaslarimiz,

Sizleri, Samsun Canik Belediyesi’nin öncülügünde Ondokuz Mayis Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümü, Samsun Milli Egitim Müdürlügü, Türk Psikolojik Danisma ve Rehberlik Dernegi Samsun Subesi’nin isbirligi ile 5-7 Mayis 2016 tarihlerinde Samsun Canik Kültür Merkezinde gerçeklestirilecek olan Vl. Uluslararasi Canik Sempozyumu’na davet etmekten onur duymaktayiz. 

Sempozyumun ana temasi “Hedefe Dogru” olarak belirlenmistir. Tüm varliklar içinde hedefi olan yegâne varlik insan olduguna göre, insanin dogru var olmasi, öncelikle yasam amaçlarini, yani hedefini dogru belirleyebilmesine baglidir.  Hedefler dogru belirlendikçe karar verme daha saglikli olacak, birey de sahip oldugu potansiyeline optimum düzeyde islerlik kazandirmis ve kendini gerçeklestirme yolunda ilerleyisini gerçeklestirmis olacagi dikkate alinarak kongrenin ana temasi “Hedefe Dogru”  olarak belirlenmistir.

“Bireyin hedef belirlemesinde, daha mutlu ve gelecege güvenle bakma konusunda ufkunu gelistirmesine hizmet edecegi umulan”  tüm bilim alanlari ile ilgili çalismalar sempozyumda bildiri olarak sunulabilir. Egitim, saglik, adalet, emniyet, askeri, aile ve sosyal hizmet vb. birçok alanda, kisacasi insanin bulundugu her yerde Psikolojik Danisma ve Rehberlik hizmetlerinin uygulama alani olduguna göre, insani konu alan her alan çalisanini ve akademisyenini PDR meslek elemanlariyla bilgilerini ve deneyimlerini paylasarak insanin gelisim ve kendini gerçeklestirmesine katkida bulunmaya davet ediyoruz. Daha önceki kongre ve sempozyumlarda yaptigimiz gibi, ulusal ve uluslararasi alanda üst düzey bilim adamlari ile bu görevi yerine getirmek için yine elimizden gelenin en iyisini yapacagiz.

Bu kapsamda sempozyumda, davetli bildiriler, serbest bildiriler, poster sunumlari, paneller ve çalisma gruplarina yer verilecektir.

Katilimcilarin 01 Mart 2016 tarihine kadar Online Basvuru Formu'nu doldurarak, sözel veya poster bildiri özetlerini göndermeleri gerekmektedir. Kabul edilen bildirileri sahiplerinin bildiri tam metnini 30 Mart 2016 tarihine kadar da kongre sayfasinda yer alan bildiri kriterlerine uygun olarak hedefedogrupdr@gmail.com elektronik posta adresine göndermeleri beklenmektedir. Sempozyum Bilim Kurulu tarafindan yapilacak olan degerlendirmeler kongre internet sayfasinda duyurulacaktir. Bildiriler kitap haline getirilecektir.

Basvuruyla ilgili ayrintili bilgiler web (hedefedogrupdr@gmail.com , f/hedefedogruPDR ) sayfalarinda yayinlanacaktir. Sempozyumla ile ilgili detayli bilgi almak ve basvuruda bulunmak için bu adresini ziyaret ediniz. Tüm bilim insanini sempozyum temamiz kapsaminda bu sayfalari gözden geçirmeye davet ediyoruz.

 Bu amaçla düzenlenecek olan bu sempozyum da sizleri aramizda görmekten ve Samsun’da agirlamaktan onur duyacagimizi belirtmek istiyoruz.

Genel Koordinatör

Prof. Dr. Kurtman ERSANLI


Diğer Duyurular :
 
 
   
www.hosgoruvesevgiocagi.org.tr
   DERNEK DUYURULARI
VI. Uluslararasi Canik Sempozyumu

Degerli meslektaslarimiz,

Sizleri, Samsun Canik Belediyesi’nin öncülügünde Ondokuz Mayis Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümü, Samsun Milli Egitim Müdürlügü, Türk Psikolojik Danisma ve Reh

Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongre Duyurusu

Yeterli çogunluk toplandigi taktirde 13/03/2016 tarihinde, yeterli çogunluga ulasilamadigi taktirde ise 27/03/2016 tarihinde Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongresi yapilacaktir.  

Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin


Samsun Valiligi koordinasyonunda Canik Belediyesi tarafindan yürütülmekte olan bu proje, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi tarafindan ODES programi kapsaminda finans edilmektedir.
   ÖZLÜ SÖZ
   ANKET
 İlkerimizi Beğeniyor Musunuz ?
Evet(96%)
Hayır(3%)

   
286 kişi oyladı.
   MAKALELER
Makaleler İçin Tıklayınız.