Linkler | İletişim
«« Önceki Sayfa

BİZDEN HABERLER

 
İnsan Olmak ve Sağlıklı İlişkiler

Genel Başkanımız Prof. Dr Kurtman Ersanlı ve Genel Başkan Yardımcımız Yrd. Doç. Dr. Müge Yılmaz, Bafra'daki iki devlet hastanesi personellerine "Etkili İnsan olmak" ve "Sağlıklı insan İlişkileri konusunda bir seminer çalışmasında bulundu.


Her iki kurumunda tamamına yakın personelinin katıldığı bu eğitim çalışması oldukça verimli geçti. Bu çalışmada "Ne olursan ol ama en iyisi sen ol" ifadesi üzerine kurulan bu çalışmada karekter, dürüstlük ve insanın değerliliği ve iyi ilişkiler gibi konular işlendi.

Diğer Haberler

 
 
 
 
 
   
Tüm Haberler www.hosgoruvesevgiocagi.org.tr
   DERNEK DUYURULARI
VI. Uluslararasi Canik Sempozyumu

Degerli meslektaslarimiz,

Sizleri, Samsun Canik Belediyesi’nin öncülügünde Ondokuz Mayis Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümü, Samsun Milli Egitim Müdürlügü, Türk Psikolojik Danisma ve Reh

Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongre Duyurusu

Yeterli çogunluk toplandigi taktirde 13/03/2016 tarihinde, yeterli çogunluga ulasilamadigi taktirde ise 27/03/2016 tarihinde Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongresi yapilacaktir.  

Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin


Samsun Valiligi koordinasyonunda Canik Belediyesi tarafindan yürütülmekte olan bu proje, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi tarafindan ODES programi kapsaminda finans edilmektedir.
   ÖZLÜ SÖZ
   ANKET
 İlkerimizi Beğeniyor Musunuz ?
Evet(96%)
Hayır(3%)

   
286 kişi oyladı.
   MAKALELER
Makaleler İçin Tıklayınız.