Linkler | İletişim
«« Önceki Sayfa

BİZDEN HABERLER

 
Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin

Samsun Valiligi koordinasyonunda Canik Belediyesi tarafindan yürütülmekte olan bu proje, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi tarafindan ODES programi kapsaminda finans edilmektedir.

"Engelimize Degil, Potansiyelimize Bakin" projesi hakkinda bilgi veren 19 Mayis Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danismanlik Anabilim Dali Baskani Prof. Dr. Kurtman Ersanli, hazirladiklari projeye sahip çikan Canik Belediye Baskani Osman Genç'in "hizmet üretin biz variz" dedigini ifade etti. Ersanli, "Samsun halki adina, millet adina, insanlik adina Baskan Genç'e çok tesekkür ediyorum. Öyle bir ekip kurduk ki bu ekip bu projeyi amaçlarinin çok ötesine tasiyacak güçte, kararlilikta ve ayni zamanda yeterli bilgi ve deneyime sahip. Projenin bilimsel ayagi belki Türkiye'de bunun kadar güçlü olan bir proje yok. En güçlüsü diyebiliriz. Projenin amacina ulasmasi noktasinda basta paydaslarimiz olmak üzere basin mensuplari ve ilgilerlerden destek bekliyoruz" dedi.

PROJE ORTAKLARI

Canik Belediyesi'nin sahipliğinde uygulanan "Engelimize Değil, Potansiyelimize Bakın" projesinin diğer ortaklıklarını ise, Türk Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Derneği Samsun Şubesi, Hoşgörü ve Sevgi Ocağı Derneği Genel Merkezi, Hürriyet Özel Eğitim ve Öğretim Hizmetleri, Özel Okyanus Aile Danışmanlık ve Sağlık Hizemtleri ve Samsun İl Müftülüğü oluşturuyor.

Diğer Haberler

 
 
 
 
 
   
Tüm Haberler www.hosgoruvesevgiocagi.org.tr
   DERNEK DUYURULARI
VI. Uluslararasi Canik Sempozyumu

Degerli meslektaslarimiz,

Sizleri, Samsun Canik Belediyesi’nin öncülügünde Ondokuz Mayis Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümü, Samsun Milli Egitim Müdürlügü, Türk Psikolojik Danisma ve Reh

Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongre Duyurusu

Yeterli çogunluk toplandigi taktirde 13/03/2016 tarihinde, yeterli çogunluga ulasilamadigi taktirde ise 27/03/2016 tarihinde Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongresi yapilacaktir.  

Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin


Samsun Valiligi koordinasyonunda Canik Belediyesi tarafindan yürütülmekte olan bu proje, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi tarafindan ODES programi kapsaminda finans edilmektedir.
   ÖZLÜ SÖZ
   ANKET
 İlkerimizi Beğeniyor Musunuz ?
Evet(96%)
Hayır(3%)

   
286 kişi oyladı.
   MAKALELER
Makaleler İçin Tıklayınız.