Linkler | İletişim
«« Önceki Sayfa

BİZDEN HABERLER

 
Prof. Dr. Kurtman ERSANLI Çorum'da Konferans verdi.

Çorum merkez ve ilçelerinde görevli tüm rehber ögretmenlerin katilimiyla Il Rehber Ögretmenler yil sonu toplantisi yapildi. Toplantiya Il Milli Egitim Müdürü Aytekin GIRGIN, Özel Egitim ve Rehberlik Sube Müdürü Mahmut ÖZSOY, Rehberlik ve Arastirma Merkezi Müdürü Yasar KIYIKLIK, 19 Mayis Üniversitesi Ögretim Üyesi Prof.Dr. Kurtman ERSANLI ve Amasya Üniversitesi Ögretim Üyesi Ercüment ERSANLI katildilar.Toplantinin açilis konusmasini yapan Rehberlik ve Arastirma Merkezi Müdürü Yasar KIYIKLIK, Rehberlik ve Psikolojik danisma Hizmetleri çerçevesinde yapilan is islemler hakkinda bilgi verdi. Açilis konusmasi ardindan kürsüye çikan 19 Mayis Üniversitesi Egitim Fakültesi Egitim Bilimleri Bölüm Baskani Prof.Dr.Kurtman ERSANLI Rehber Ögretmenlere Mesleki Gelisim, Mesleki Saygi, Rehberlik ve Psikolojik Danisma Hizmetlerinin önemi, Rehberlik ve Psikolojik Danisma Hizmetlerinin yürütülmesinde dikkat edilecek hususlar konularinda bilgiler verdi. 06/Haziran/2013 tarihinde saat:14:00’da yapilan ikinci oturuma ise geçtigimiz aylarda OKA tarafindan desteklenmis olan ve Rehberlik ve Arastirma Merkezi Rehberlik ve Psikolojik Danisma Hizmetleri Bölüm Baskanliginca yürütülen proje kapsaminda Ilimizden 70 Rehber ögretmenin katilmis oldugu “Kisa Süreli Çözüm Odakli Psikolojik Danisma Süreci” konulu egitime katilan ögretmenlerle Amasya Üniversitesi Egitim Fakültesi Ögretim üyesi Ercüment ERSANLI Kisa Süreli Çözüm Odakli Psikolojik Danisma Süreci uygulamalarinda Rehber Ögretmenlerin karsilastiklari güçlükler ve çözüm konulari hakkinda degerlendirme yapti.

Toplanti Il Milli Egitim Müdürü Aytekin GIRGIN’in Prof.Dr.Kurtman ERSANLI’ya, MEM Özel Egitim ve Rehberlik Hizmetlerinden Sorumlu Sube Müdürü Mahmut ÖZSOY’un Doç.Dr.Ercüment ERSANLI’ya ilimiz rehber ögretmenlerinin mesleki gelisimlerine vermis olduklari katkilardan dolayi plaket takdimiyle sona erdi.
Diğer Haberler

 
 
 
 
 
   
Tüm Haberler www.hosgoruvesevgiocagi.org.tr
   DERNEK DUYURULARI
VI. Uluslararasi Canik Sempozyumu

Degerli meslektaslarimiz,

Sizleri, Samsun Canik Belediyesi’nin öncülügünde Ondokuz Mayis Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümü, Samsun Milli Egitim Müdürlügü, Türk Psikolojik Danisma ve Reh

Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongre Duyurusu

Yeterli çogunluk toplandigi taktirde 13/03/2016 tarihinde, yeterli çogunluga ulasilamadigi taktirde ise 27/03/2016 tarihinde Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongresi yapilacaktir.  

Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin


Samsun Valiligi koordinasyonunda Canik Belediyesi tarafindan yürütülmekte olan bu proje, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi tarafindan ODES programi kapsaminda finans edilmektedir.
   ÖZLÜ SÖZ
   ANKET
 İlkerimizi Beğeniyor Musunuz ?
Evet(96%)
Hayır(3%)

   
286 kişi oyladı.
   MAKALELER
Makaleler İçin Tıklayınız.