Linkler | İletişim
«« Önceki Sayfa

BİZDEN HABERLER

 
ENGELSIZ PIKNIK

16 Haziran Pazar günü saat 13:00'te dernegimizin de esfinansmani oldugu "Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin" projesi kapsaminda Çakirlar Korulugunda engelli ve engelsiz çocuk aileleriyle kaynastirma amaçli piknik düzenlenmistir. Piknige Canik Belediye Baskani Osman Genç ve Hosgörü ve Sevgi Dernegi Genel Baskani Prof. Dr. Kurtman ERSANLI, Ondokuz Mayis Üniversitesi Ögretim Üyeleri Doç. Dr. Ilknur AVCI, Yrd. Doç. Dr. Yasar BARUT, Yrd. Doç. Dr. Hatice KUMCAĞIZ ve çok sayida engelli ve engelsiz çocuk sahibi aile katildi.
Diğer Haberler

 
 
 
 
 
   
Tüm Haberler www.hosgoruvesevgiocagi.org.tr
   DERNEK DUYURULARI
VI. Uluslararasi Canik Sempozyumu

Degerli meslektaslarimiz,

Sizleri, Samsun Canik Belediyesi’nin öncülügünde Ondokuz Mayis Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümü, Samsun Milli Egitim Müdürlügü, Türk Psikolojik Danisma ve Reh

Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongre Duyurusu

Yeterli çogunluk toplandigi taktirde 13/03/2016 tarihinde, yeterli çogunluga ulasilamadigi taktirde ise 27/03/2016 tarihinde Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongresi yapilacaktir.  

Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin


Samsun Valiligi koordinasyonunda Canik Belediyesi tarafindan yürütülmekte olan bu proje, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi tarafindan ODES programi kapsaminda finans edilmektedir.
   ÖZLÜ SÖZ
   ANKET
 İlkerimizi Beğeniyor Musunuz ?
Evet(96%)
Hayır(3%)

   
286 kişi oyladı.
   MAKALELER
Makaleler İçin Tıklayınız.