Linkler | İletişim
«« Önceki Sayfa

Hosgörü ve Sevgi Ocagi Dernegi / Quarry Association of Tolerance and Love

Birbirimize olan sevgi, saygi ve hosgörümüz, dogaya ve diger insanlara dogru genisledikçe; kin, nefret, düsmanlik ve sömürünün olmadigi, hak hukuk ve nefaset ilkelerinin yasama geçirildigi, insanin ve emegin deger buldugu bir ülke ve dünya yaratabiliriz. Milletçe varolus sorumlulugumuzu yerine getirmenin mutlulugunu yasayabilmek için; tüzügü toplumsal bir uzlasi içinde hazirlanan Hosgörü ve Sevgi Ocagi Dernegin hizmetler üretebilmesi siz degerli insanin, maddi ve manevi destegine baglidir.
www.hosgoruvesevgiocagi.org.tr
   DERNEK DUYURULARI
VI. Uluslararasi Canik Sempozyumu

Degerli meslektaslarimiz,

Sizleri, Samsun Canik Belediyesi’nin öncülügünde Ondokuz Mayis Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümü, Samsun Milli Egitim Müdürlügü, Türk Psikolojik Danisma ve Reh

Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongre Duyurusu

Yeterli çogunluk toplandigi taktirde 13/03/2016 tarihinde, yeterli çogunluga ulasilamadigi taktirde ise 27/03/2016 tarihinde Türk PDR Dernegi Samsun Subesi Kongresi yapilacaktir.  

Engelimize Degil Potansiyelimize Bakin


Samsun Valiligi koordinasyonunda Canik Belediyesi tarafindan yürütülmekte olan bu proje, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanligi tarafindan ODES programi kapsaminda finans edilmektedir.
   ÖZLÜ SÖZ
   ANKET
 İlkerimizi Beğeniyor Musunuz ?
Evet(96%)
Hayır(3%)

   
286 kişi oyladı.
   MAKALELER
Makaleler İçin Tıklayınız.